KONST / Litografier / Färglitografi 12577510
nr 1257 7510
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Farmors hus. Signerad, numrerad 250/375. Motivet: 42x29 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:11:19
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)